تبلیغات
افشاگر - *** نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به مهران مدیری: فشارهای جریان سرمایه داری بر شما، برای سانسور حقایق سند افتخار بزرگی است ***

جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای به مهران مدیری کارگردان مجموعه طنز در حاشیه ضمن تقدیر از تلاش ایشان برای نقد بیماری بخش های مدیریتی کشور در حوزه سلامت خواستار عدم توجه به فشار مافیای پزشکی جهت توقف این سریال شدند که متن این نامه در ادامه می آید:

جناب آقای مهران مدیری؛ گارگردان مجموعه طنز "در حاشیه”

سلام علیکم؛

طی سالهای متمادی یکی از دردآورترین و بیمارترین بخش های مدیریتی کشور،  نظام سلامت بوده است.  بخشی که هر روز و هر سال بیشتر در حلقوم جریان سرمایه داری و پول پرستی فرو می رود تا از قبل بیماری مردم و رنج آنها کیسه های عده ای قلیل را روز به روز از ثروت های کثیف سرشار کنند.  بخشی که به بهانه طرح های تحول فقط و فقط سرازیر کردن پول را به جیب پزشکان تضمین کرده است.

تخلفات جامعه پزشکی و بی عدالتی گسترده در بخش سلامت چنان رو به گسترش است که مردم را از اصلاح وضع موجود نا امید ساخته است.

این روزها پخش سریال طنز شما که به مشکلات و حقایق جامعه ی بیمارِ پزشکی! می پردازد، مایه مسرت و شادی مردم گشته است.

جنبش عدالتخواه دانشجویی از حضرتعالی به خاطر ساخت این مجموعه تقدیر و تشکر به عمل می آورد. مطمئننا فشارهای بی حد و حصر جریان سرمایه داری بر شما، برای سانسور حقایق در این مجموعه طنز، سند افتخار بزرگی برای خدمت شما به مردم کشورتان است؛ مردمی که شما را از خودشان و در جبهه خودشان احساس می کنند.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را خواستاریم.


به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی