تبلیغات
افشاگر - *** امان از دست ساکتین انتخابات ***
یکشنبه 26 خرداد 1392

*** امان از دست ساکتین انتخابات ***

   نوشته شده توسط: وحید ***افشاگر جریان نفاق***    نوع مطلب :سیاسی ،اجتماعی ،

به گزارش بولتن نیوز به نقل از خیبرآنلاین؛ انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با همه‌ی فرازونشیب‌هایش به پایان رسید و با اعلام فرد منتخب که موفق شد با چنددهم درصد بیشتر از نصف آرا کلیددار پاستور شود، فرصت تحلیل و تجزیه چرایی این اتفاق فراهم آمده است.

در ایام تبلیغات انتخاباتی چندین بار بنای به دست گرفتن قلم را داشتم اما هربار، بنابر مصالحی آن را به بعد موکول کردم و سعی کردم نگاه تردید را مبدل به خوش بینی کرده و به خود تلقین کنم که انشاءالله علاوه بر فتح اعتقادی و انجام تکلیف، پیروزی نتیجه‌ای نیز با جریان ارزشی خواهد بود؛ خواه هرکدام از 2 کاندیدای این جریان، با عیار کم و زیادشان، باشد.

مصلحت سنجی کردم و ننوشتم چون از سابقه پرده دری عده ای، به ویژه اطرافیانشان، خبر داشتم، مصلحت سنجی کردم چون ترسیدم مانند آنانی شوم که در دل سپاه اسلام خطر دشمن را زیاد جلوه می دادند و در نتیجه خداوند متعال به پیغامبر دستور نهیب به آنان را صادر نمود. مصلحت سنجی کردم علیرغم آنچه که ذاتا از هرچه مصلحت خودتراشیده متنفر بودم و متاسفانه طی سال‌های اخیر خاطره خوبی از این کلمه در ذهن نداشتم.

اما اینک زمان مصلحت سنجی نیست و باید فضا را روشن نمود تا برای مسیر 4 سال آینده، با نگاه باز برنامه ریزی کرد و قدم به جلو نهاد.

طی سال‌های اخیر در مواقع مختلف و فراخور اتفاقات حادث شده، کلماتی در میان مردم به ویژه نیروهای حزب اللهی باب شد. واژگانی که طرفین آن حادثه را با آن موردشناسایی قرار می دادند و البته در این میان، تماشاچیان و سیاهی لشکران نیز در امان نبودند.

در فتنه به فعالان ارزشی و حزب اللهی لقب عمار داده شد و به رئوس و بزرگان آن طرفی واژه سران و اصحاب فتنه اطلاق گردید اما ساکتین فتنه، اختصاص یافت به آنانی که عافیت طلبی را گزیدند و منتظر شدند تا برنده‌ی آن تقابل شناسایی شود و سپس به اردوی او ملحق شوند.

در بحث‌های حاشیه ای اطرافیان رییس جمهور، بحث انحراف بر سر زبان‌ها افتاد و فعالان آن به لیدر انحرافی معروف شدند اما باز هم آنانی که صلاح را بر عزلت نشینی دیدند، از عبارت ساکتین انحراف مصون نماندند.

اینک در فعالیت‌های انتخاباتی یازدهم نیز شاهد اتفاقات جالبی بودیم و ظاهرا عده ای خوش خیال که گمان می کردند کار تمام است و نیازی به تکاپو نیست، عافیت طلبی و عدم خرج آبرو و اعتبار را بر هرچیزی ترجیح دادند و حتی گاهی با عباراتی ناشایست که در رسانه‌ها نیز درج شد، به مردم گفتند که خودشان باید مسیر خودشان را انتخاب کنند. گفتند که دیگر امثال بنده شما را رها کرده ایم و ادامه مسیر را خودتان باید طی کنید! و عبارات دیگری از این دست.

بسیاری از جوانان و حزب اللهی‌ها در تحقیق برای انتخاب اصلح نظر فلانی و فلانی را جویا می‌شدند اما جواب این بود که آنها سکوت اختیار کرده‌اند.

با تجربه‌ای که در اختیار است، به احتمال فراوان، ساکتین انتخابات طی روزهای آینده سکوت خود را شکسته و به تحلیل چرایی نتیجه انتخابات خواهند پرداخت اما باید به آنان یادآوری شود که هرچقدر ساکتین فتنه و ساکتین انحراف، بعد از لحظه تصمیم، موفق به جلب نظر مردم شدند، شما نیز خواهید شد.

به فرموده آن عالم بزرگوار، امتحانات آخرالزمان هرکدامش سخت تر از قبلی و پیچیده تر از نوبت گذشته است. قرار نیست فردی که روزی عمار فتنه بود، در همان سطح و گاهی پایین تر از آن بماند و درجا بزند و بتواند در امتحان سخت انتخابات، که ورژنش کاملا متفاوت است، نیز پیروزمندانه ظاهر بشود.

به فرموده امام عظیم الشان و سفرکرده‌ی همه‌ی امت که از قضا برخی از ساکتین انتخابات سنگ او را بسیار به سینه هم می زنند، تنها کسانی تا آخر خط با ما هستند که طعم فقر را چشیده باشند. پس آنانی که طی سال‌های اخیر بنای اشرافیت و زندگی بریزو بپاشی را در برنامه‌ی خود وارد کردند، قطعا در بزنگاه‌های حساس کم خواهند آورد.

ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای عزیز در بیانات چندساله ی اخیر خود بارها و بارها به پیچ تاریخی اشاره کردند که عبور از آن حتی منجر به زمینه‌ی ظهور مهدی موعود(عج) خواهد شد و کوشیدند تا نخبگان و خواص را متوجه نقش‌های خود کنند. اما برخی از فعالان عرصه روشنگری انحراف، که بعضا تندروی‌هایی نیز داشتند، در مرحله بعدی که سخت تر و پیچیده تر بود و در جریان انتخابات، ساکت ماندند و نقش تماشاچی را بازی کردند.

نمی خواهیم همه‌ی بار شکست را گردن آنانی بیندازیم که ساکت انتخابات بودند اما آنها باید بدانند تا از این سکوت خود تبری نجویند، دیگر نمی توانند ملجا حزب الله باشند.

بنا داشتم از تعدادی از آقایان خاص نام ببرم که در جریان انتخابات، صحیح یا ناصحیح، به تشخیص خود، به دفاع از هرکدام از کاندیداهای حاضر در عرصه پرداختند و از همه‌ی آنها تشکر کنم اما ترسیدم بدین شکل، نام ساکتین انتخابات نیز افشا شود و هیاهویی به راه افتد اما یک نکته را نمی‌شود نگفت و آن اینکه، اگرچه برخی افراد تریبون دار سکوت کردند اما پای تریبون نشسته‌های آنان به صورت خودجوش در برنامه های کاندیداهای موردنظرشان شرکت کردند و این یعنی، ساکتین انتخابات که از خواص نیز بودند، از زیرمجموعه خود عقب ماندند.