تبلیغات
افشاگر - *** اردوغان و دروغ های بزرگ کلاه گشادی که عردوغان بر سر مسلمانان گذاشت ***

هنگامی که در سال 1387، رجب طیب اردوغان در اعتراض به کشتار مردم غزه و فلسطین، کنفرانس مشترک با شیمون پرز ، رییس جنایتکار رژیم اشغالگر قدس را ترک کرد؛ همگان این اقدام او را تحسین کردند و در آن روز اردوغان ستاره و قهرمان مبارزه با رژیم صهیونیستی شد. برخی از مردم فلسطین نیز در مقام گرامیداشت اردوغان و به عنوان قدردانی از او، فرزندان تازه به دنیا آمده خود را " رجب یا طیب و یا اردوغان" نامگذاری کردند.

به گزارش بولتن نیوز، اعزام کشتی "ماوی مرمره" به سوی غزه و حمله کماندوهای ارتش رژیم صهیونیستی به این شناور غیر نظامی و کشتن 9 سرنشین آن و در ادامه اخم و اعتراض اردوغان به این رخداد، موجب تقویت هر چه بیشتر جایگاه و تثبیت موقعیت اردوغان نزد مردم منطقه شد .

گذشت زمان و حوادث بعدی، پرده های تزویر و ریا را به مرور کنار زد و حقایق نهفته در پشت صحنه را آشکار ساخت. امروز به خوبی روشن است که حکومت لائیک ترکیه و مناسبات حاکمان آن از جمله اردوغان با اشغالگران قدس و جنایت پیشگان صهیونیست، نه تنها کاهش پیدا نکرده است بلکه روابط آشکار و پنهان ترکیه و رژیم صهیونیستی در تمام سطوح و زمینه ها بیش از پیش گسترش پیدا کرده است. همکاری های نظامی و امنیتی و تجاری، از جمله این زمینه ها هستند. ترکیه هم اینک از بهترین خریداران تجهیزات نظامی ساخت رژیم صهیونیستی است. نقاط مرزی ترکیه محل استقرار سامانه های جاسوسی و رهگیری رژیم صهیونیستی و شهرهای توریستی ترکیه نیز، جولانگاه عوامل موساد برای شکار طعمه ومحل قرار و ملاقات با مزدوران خود و حوزه امن فعالیت، پیرامون اهداف منطقه ای و فرا منطقه ای آنها است .

صحنه سوریه و آنچه که در این کشور جریان دارد براستی محل برملا شدن دروغ بزرگ اردوغان و بر ملا شدن حقایق نهفته در نمایش و شا مورتی بازی های اوست. هم اینک ترکیه، در کنار رژیم اشغالگر قدس و تروریست های القاعده و شاخه سوری آن النصره و به همراه جناح مرتجع و سازشکار و وابسته حکومت های عربی و در کنار امریکا و انگلیس؛ همه در یک جبهه و در یک سنگر و کاملاً همساز و همراه با هم، علیه حکومت و مردم و کشور سوریه و مقدسات اسلامی، می جنگند. جنگنده های رژیم اشغالگر قدس دقیقاً همان منطقه ای را مورد تهاجم قرار می دهند که وهابیون القاعده در صدد اشغال آن هستند. سلاح های امریکایی که با پول اعراب مرتجع و از مسیر ترکیه در اختیار تروریست های سلفی و وهابی قرار گرفته است همان مردمی را به خاک و خون می کشند که هواپیما های رژیم صهیونیستی آنها را بمباران می کنند .

حکومت ترکیه و اردوغان، همزمان با ژست گیری و نمایش مضحک ضد رژیم صهیونیستی ، در جبهه ارتجاع و وابسته عربی و همگام با تروریست های القاعده و النصره ؛ همه توان خود را معطوف سرنگونی حکومت کشوری می نماید که مقاومت در برابر اشغالگران قدس و حمایت از مقاومت فلسطین ، راهبرد اصلی آن است و در تمام سال های گذشته به عنوان پای ثابت مقابله با اشغالگران قدس و در کنار مردم مظلوم فلسطین حضور فعال و مؤثر داشته است .

ترکیه نمی تواند پاسخگوی ماجراجویی های خونین امروز خود در سوریه باشد و نمی تواند از پذیرش مسئولیت مستقیم خود در کشتار مردم سوریه و تحمیل آوارگی به ده ها هزار زن و مرد و کودک سوری و ویرانی زیر ساخت های این کشور فرار کند؛ همانگونه که با گذشت زمان، هنوز نتوانسته است از مسؤلیت نسل کشی ارامنه در سال 1915، شانه خالی کند. ممکن است مقامات امروز ترکیه گذشته خود و چگونگی روی کار آمدن خود را از یاد برده باشند اما ذهن بیدار تاریخ هرگز جنایاتی را که از سوی آنها در سوریه انجام می پذیرد؛ فراموش نخواهد کرد و از یاد نخواهد برد. اردوغان سال گذشته در تجمع بزرگ علویان و شیعیان ترکیه در روز عاشورا شرکت کرد اما یا نمی داند و یا خود را به جهالت زده است که کسانی با طمع رسیدن به حکومت ری، حضرت ابا عبدالله الحسین ( علیه السلام ) را مظلومانه به شهادت رساندند و امروز تاریخ در حال تکرار است و اردوغان به طمع احیاء امپراطوری عثمانی و تسلط دوباره بر منطقه ، مردم بی دفاع سوریه و غیر نظامیان را قتل عام می کند.

اردوغان با به نمایش گذاشتن اعتراض به کشتار مردم غزه و اغفال مردم و فراهم آوردن محبوبیت و مقبولیت، اینک در حال ایفای نقش اصلی خود است یعنی تلاش برای نجات اشغالگران از تنگنای مقاومت و انتفاضه. نقطه آغازین این حرکت، سرنگونی حکومت سوریه و ویران ساختن این کشور است تا شاید اشغالگران مجال دو باره ای برای تنفس و فضای حیاتی امنی برای ادامه موجودیت خود و تداوم بخشیدن به اشغالگری پیدا نمایند و خاورمیانه مجدداً به حیات خلوت امریکا تبدیل شود .

خنده دار تر از این ممکن نیست: ترکیه به عنوان اولین کشور اسلامی است که با رژیم اشغالگر قدس مناسبات رسمی دیپلماتیک برقرار کرده است و نمایندگی های سیاسی دو طرف از سال ها پیش تا کنون و بی وقفه و تعطیلی در سطح سفیر فعال بوده اند و با مناسبات گسترده نظامی و تجاری با اشغالگران، امروز داعیه دار حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی است و هم زمان با هم و در یک سنگر در برابر سوریه می جنگند و خونریزی می کنند. وهابی های مرتجع با ادعای پیروی از سلف صالح ، وقیحانه به اماکن مذهبی هتک حرمت نموده و به نوامیس مسلمانان سوری جسارت می کنند. هم اینان که به دروغ داعیه اسلام دارند ، تا کنون از گل نازک تر به رژیم صهیونیستی نگفته اند و در پرونده سیاه آنها حتی یک مورد شلیک به سوی مناطق اشغالی حتی با تفنگ ساچمه ای هم به ثبت نرسیده است و تا کنون به اسارت گرفتن یک سرباز رژیم صهیونیستی را نیز در عملیات خود ندارند و هر چه هست قتل عام مسلمانان است . شیوخ مرتجع عرب و سرسپردگان کاخ سفید که اینک بی محابا و با دست ودلبازی و سخاوت بی مثال ، هزینه اهداف امریکا در منطقه و هزینه های جنگ علیه سوریه را می پردازند ، تا کنون حتی یک درهم برای مقاومت در برابر اسرلئیل هزینه نکرده اند و هم اینان که با دیکتاتوری و استبداد خانوادگی و قبیله ای بر کشور و کشورک های خود حکومت می کنند ، سردمدار ایجاد حکومت مردمی در سوریه شده اند . امریکا نیز با ایجاد و تقویت و حمایت تسلیحاتی و اطلاعاتی و لجستیکی از گروهک تروریستی النصره ، مدعی تلاش برای ایجاد دمکراسی در سوریه است . البته این ادعا چندان هم عجیب نیست ؛ مدل امریکایی دمکراسی ، جز از طریق کشتار و بمب گذاری از سوی تروریست ها و جز با حمایت دیکتاتور های وابسته منطقه ای ، محقق نمی گردد .

اهداف جبهه ارتجاع از گسیل طیف گوناگونی از نیرو و انبوهی از سلاح های ویرانگر و حجم قابل توجهی از دلار های نفتی به سوریه را می توان در 4 محور کلی دسته بندی نمود : 1- منحرف ساختن و ممانعت از توسعه بیداری اسلامی به سوی حکومت های دست نشانده 2- از بین بردن مقاومت در برابر اشغالگران قدس 3 - تضعیف جمهوری اسلامی ایران 4- باز گرداندن اقتدار از دست رفته امریکا در منطقه. اما ایشان خود به خوبی می دانند که برای دستیابی به این اهداف راه طولانی و پر خطر و پر هزینه ای پیش روی دارند و چه بسا از دست دادن تمام یا بخشی از حکومت های زبون و وابسته کمترین هزینه آن باشد .

به آقای اردوغان برگردیم : او در کنفرانس داووس خطاب به همپالگی امروز خود پرز، گفت: شما کشتن انسان ها را خوب می دانید. شما از کودک کشی و آدم کشی لذت می برید. برای من مسیحی ، یهودی یا مسلمان در صورتی که ظلمی به آنان روا داشته شود فرقی نمی کند و مسئله برای ما انسان بودن فرد است و نگرش من به انسان این گونه است . وی خطاب به پرز ادامه داد: فصل ششم تورات را فراموش نکنید . این بخش می گوید که نباید انسان ها را کشت.

و امروز آیا شایسته نیست تا آقای اردوغان مخاطب سخنان 5 سال پیش خود باشد و نباید به او گفت : شما از کشتن و کشته شدن انسان ها و کودکان سوری لذت می برید . نباید به او یاد آور شد که مردم سوریه انسان هستند و کودکان سوری نیز کودک هستند . نباید برای آقای اردوغان آیاتی از کلام خدا را تلاوت کرد . آنجاکه در آیه 33سوره اسراء آمده است : و لا تقتلوا النفس التی حرم الله الا بالحق و من قتل مظلوماً فقد جعلنا لولیه سلطاناً و یا آیه 32 سوره مائده را که خداوند فرمود : من قتل نفساً به غیر نفس او فساد فی الارض فکانما قتل الناس جمیعاً . وآیا نباید بازهم برای آقای اردوغان قرآن تلاوت کرد و آیا نباید به ایشان خاطر نشان ساخت که خداوند متعال در بیش از 60 آیه هشدار داده است که : ویل یومئذ للمکذبین.