تبلیغات
افشاگر - *** پاسخ محکم شریعتمداری به مظلوم نمایی محمد خاتمی ***
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392

*** پاسخ محکم شریعتمداری به مظلوم نمایی محمد خاتمی ***

   نوشته شده توسط: وحید ***افشاگر جریان نفاق***    نوع مطلب :سیاسی ،اجتماعی ،

کیهان با عنوان "آب هم از آب تكان نمی خورد!" نوشت:

خدای مهربان بر درجات شهید محراب، حضرت آیت الله دستغیب شیرازی بیفزاید. آن شهید بزرگوار درباره شرایط استعاذه- پناه بردن به خدا از شر شیطان- تمثیل گویا و زیبایی داشت و می فرمود «اگر همراه خود غذایی كه باب میل سگ است داشته باشید، حتی در صورتی كه آن را از چشم پنهان كرده و مثلا در پارچه ای پیچیده باشید، سگ گرسنه با حس بویایی و شامّه تیزی كه دارد، به دنبال شما راه می افتد، چرا كه گرسنه است و غذای باب میل خود را نزد شما می یابد. در این حالت اگر ده ها بار هم او را برانید و بر سرش فریاد برآرید، دست از تعقیب شما برنمی دارد. دل انسان هم از همین زاویه مورد توجه شیطان است. كسی كه صفات زشتی نظیر حب جاه، مقام دوستی، شهرت طلبی، حب دنیا، قدرت طلبی، حسادت، بخل و... را در دل خویش جای داده است، درون خود را به چراگاه شیطان تبدیل كرده است و مادام كه این صفات زشت را در دل دارد، اگر هزاران بار هم به زبان «اعوذ بالله من الشیطان الرجیم» بگوید، نتیجه ای ندارد، زیرا در حالی به زبان شیطان را می راند كه در عمل، او را به میهمانی دل خویش دعوت كرده و برایش سفره گسترده است. برای رهایی از شر شیطان كه «عدو مبین» است باید آن صفات زشت را از دل خود بیرون بریزد- برگرفته و اقتباس از كتاب استعاذه شهید دستغیب شیرازی».

این روزها برخی از كسانی كه به گونه ای آشكار و به گواهی صدها سند غیرقابل انكار در جریان فتنه 88 نقش ستون پنجم مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس را برعهده داشته اند و «مفسد فی الارض» گویاترین واژه برای نشان دادن وطن فروشی و خیانت آنان است، به ظاهر- تاكید می شود كه به ظاهر- برای كاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی خیز برداشته اند و با سازی كه به وضوح از آن سوی مرزها كوك شده است، ترانه بازگشت به مسئولیت های كلیدی نظام را زمزمه می كنند. كه باید پرسید در كجای دنیا و براساس كدام نظام حقوقی در جهان، به ستون پنجم شناخته شده دشمن اجازه نفس كشیدن می دهند؟! نامزد شدن برای پست های كلیدی كه جای خود دارد! آیا سران و عوامل فتنه آمریكایی- اسرائیلی 88 می توانند فقط یك نمونه -تأكید می شود فقط یك نمونه- از اقدامات پلشت خویش را آدرس بدهند كه با توصیه مستقیم مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس صورت نگرفته باشد؟! آیا، ادعای تقلب در انتخابات، با هدف مشخص حمله به جمهوریت نظام و به توصیه جرج سوروس صهیونیست مطرح نشده بود؟! آیا شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران!! خواسته رژیم صهیونیستی برای روز قدس نبود؟!

و آیا شعار به نفع آمریكا در روز جهانی مبارزه با استكبار، حذف قید اسلام از جمهوری اسلامی ایران، دریافت كمك مالی از ملك عبدالله سعودی و چند كشور اروپایی، ائتلاف آشكار و اعلام شده با منافقین و بهایی ها و سلطنت طلب ها و ماركسیست ها و كومه له و عبدالمالك ریگی... و صدها جنایت دیگر از سوی سران و عوامل فتنه صورت نپذیرفته بود؟ و آیا این همه، مصداق بارز خیانت و جنایت نیست؟! و آیا شیمون پرز با تأكید بر این كه «اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند»! و نتانیاهو با اعلام این كه «اصلاح طلبان به نمایندگی از اسرائیل با جمهوری اسلامی می جنگند»! و اوباما، با انتشار این بیانیه كه «حمایت از جنبش سبز(!) یكی از اهداف استراتژیك آمریكاست»! بر هویت وطن فروشانه اصحاب و سران فتنه انگشت تأیید و تأكید نگذاشته بودند؟!

گفتنی است سران و عوامل فتنه در برابر كمترین انتقادی كه از سوی یك گروه و یا یك مسئول دست چندم علیه آنها مطرح می شد و یا می شود، ساكت نمی نشستند و با استفاده از رسانه هایی كه در داخل و خارج كشور در اختیار داشتند به مقابله برمی خاستند ولی در اعتراض به آنچه سران رژیم صهیونیستی به صراحت درباره هویت و ماموریت آنها بر زبان آورده و منتشر كرده بودند كمترین اعتراضی از خود نشان ندادند. اگرچه در صورت اعتراض هم، هویت واقعی آنها قابل انكار نبود.

شهید دستغیب می فرمودند- و سخنی بدیهی و حكیمانه نیز هست- كه وقتی كسانی درون خویش را به چراگاه شیطان تبدیل كرده و برای شیطان سفره گسترده اند، اگر هزار بار هم «اعوذبالله من الشیطان» بگویند، نتیجه ای ندارد و حال آن كه سران و عوامل فتنه حتی به زبان و برای حفظ ظاهر نیز علیه شیطان بزرگ موضعی نگرفته و از یك «اعوذبالله» خشك و خالی و زبانی هم خودداری ورزیده و می ورزند. یعنی دهها بار از افراد فاسدی كه در تمثیل شهید دستغیب آمده است، فاسدترند... و معلوم نیست با چه رویی از بازگشت خویش به مسئولیت ها سخن می گویند؟!... فاعتبروا یا اولی الابصار!

اكنون به این نكته توجه فرمائید. سال 1363 است. آقای خاتمی وزیر ارشاد وقت است و سومین جشنواره سینمایی فجر در حال برپایی و انجام است. خبرنگاری از آقای خاتمی می پرسد؛ «آیا افرادی كه در عرصه فرهنگ و هنر آلوده به فساد بوده اند، می توانند دوباره به این عرصه بازگشته و فعالیت كنند»؟ حالا جواب آقای خاتمی را بخوانید؛ «به نظر اینجانب كسانی كه مروج پلیدترین جنبه های فرهنگ ضد اسلامی بوده اند، نباید كارهای فرهنگی و از جمله وجهه فرهنگی سینما را به آنان سپرد، هرچند اگر مدعی باشند كه توبه كرده اند. بسیار خوب، در جامعه می توانند به فعالیت های مختلفی مشغول شوند ولی در صحنه فرهنگ و هنر جایی برای آنان نیست. این اصل، صرفنظر از این كه خود، یكی از مصادیق بارز پالایش فرهنگی است، حداقل احترامی است كه به انقلاب خونبار اسلامی می گذاریم».

اكنون باید از آقای خاتمی پرسید؛ چگونه است كه حضرتعالی حضور افراد فاسد و بدسابقه را در عرصه سینما نمی پذیرید ولی انتظار دارید كسانی كه دست به صدها مورد از فساد، خیانت و جنایت زده اند در كلیدی ترین پست ها و مسئولیت های نظام نظیر ریاست جمهوری به كار گرفته شوند؟! آیا از نظر شما، مسئولیت ساخت یك فیلم سینمایی و یا مدیریت یك مجله از مسئولیت ریاست جمهوری بااهمیت تر است كه افراد فاسد و بدسابقه در آنجا حق حضور ندارند ولی نامزدی برای ریاست جمهوری حق مسلم آنهاست؟! تازه، این در حالی است كه به قول شما آن هنرپیشه های فاسد توبه هم كرده اند ولی شما و دوستانتان از یك اعلام توبه ظاهری هم خودداری كرده اید!

آقای خاتمی می گوید؛ «حذف عناصر فاسد فرهنگی حداقل احترامی است كه به انقلاب خونبار اسلامی می گذاریم» و باید پرسید؛ یعنی به كارگیری افراد صدها برابر فاسدتر، نظیر اصحاب فتنه آمریكایی- اسرائیلی 88، بی احترامی به ملت و انقلاب خونبار اسلامی نیست؟!

برخی از كسانی كه خود در فتنه آمریكایی- اسرائیلی 88 از آتش بیاران معركه بوده اند، به این سخن رهبر معظم انقلاب كه می فرمایند «همه سلیقه ها می توانند در انتخابات حضور داشته و نامزد معرفی كنند» استناد كرده و زمینه را برای حضور و نامزدی یكی از سران فتنه مساعد معرفی می كنند و حال آن كه اولا؛ حضرت آقا بلافاصله پس از تاكید بر حضور همه سلیقه ها، بر ضرورت تایید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان اشاره می فرمایند و بدیهی است كه عوامل و سران فتنه نه فقط كمترین صلاحیتی برای حضور در كم اهمیت ترین پست های كلیدی نیز ندارند، بلكه بایستی در انتظار محاكمه و مجازات هم باشند و ثانیا؛ سخن از حضور همه سلیقه های سیاسی است كه در چارچوب نظام قابل تعریف هستند و البته این تعریف، شامل آن عده از اصلاح طلبان كه در فتنه 88 حضور و دخالتی نداشته اند نیز می شود ولی اصحاب فتنه در بستر یك سلیقه سیاسی قابل تعریف نیستند، بلكه وطن فروشانی هستند كه آنها را فقط در قالب «ستون پنجم دشمن» می توان تعریف كرد.

همین جا، لازم است به این هشدار حضرت امام- رضوان الله تعالی علیه- اشاره كنیم كه می فرمودند؛ «از تجربه تلخ روی كار آمدن انقلابی نماها و به ظاهر عقلای قوم كه هرگز با اصول و اهداف روحانیت آشتی نكرده اند عبرت بگیرند كه مبادا گذشته تفكر و خیانت آنان فراموش و دلسوزی های بی مورد و ساده اندیشی ها سبب مراجعت آنان به پست های كلیدی و سرنوشت ساز نظام شود» (صحیفه امام(ره) جلد 21 ص 285).

قمپز درمی كنند كه انتخابات بدون حضور ما- فتنه گران- پرشور نخواهد بود! كه باید پرسید مگر انتخابات مجلس نهم را با صراحت تحریم نكرده بودید؟ نتیجه چه بود؟! برخلاف توهم شما و انتظار اعلام شده مدیران بیرونی فتنه، نزدیك به 65 درصد واجدین شرایط در آن شركت كردند، بسیار بیشتر از چند انتخابات مشابه قبلی... آیا باز هم تصور می كنید كه چیزی بیشتر از «هیچ» هستید؟!

شما به فرموده خداوند تبارك و تعالی: دوست دارید كه نظام الهی كوتاه بیاید «ودّوا لو تدهن فیدهنون» اما به قول امام راحلمان(ره) كه احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) است؛ درباره كسانی كه روزی در مسئولیت بوده و سپس به خیانت آلوده و بركنار شده اند؛

«امروز هیچ تاسفی نمی خوریم كه آنان در كنار ما نیستند، چرا كه از اول هم نبوده اند. انقلاب به هیچ گروهی بدهكاری ندارد». (صحیفه امام ج 12 ص 628)

اصحاب فتنه و حلقه انحراف كه این روزها با یكدیگر گره خورده اند كمترین تردیدی ندارند كه صلاحیت آنها برای نامزدی در انتخابات پیش روی رد خواهد شد. بنابراین سؤال آن است كه اینهمه بازی آمدن و نیامدن برای چیست؟ پاسخ این پرسش به نوشته دیگری نیاز دارد و در این مختصر به اجمال باید گفت آنان با بهره گیری از شگرد «حركت از پله دوم» اولا در پی آنند كه گذشته خیانت بارشان به فراموشی سپرده شود آنگونه كه انگار مسئله اصلی، حضور یا عدم حضور آنها در انتخابات است و نه جنایات و خیانت های آنان و ثانیا؛ فضا را ملتهب نشان بدهند...

و در این باره باز هم گفتنی هایی هست... و اما، به قول حضرت آقا در دیدار اخیر كارگران شریف كشور با ایشان «هركه با این ملت دارای انگیزه عمیق الهی در افتد، قطعا برخواهد افتاد»... و دیدید كه افتادند و افتادید و آب هم از آب تكان نخورد.

حسین شریعتمداری