تبلیغات
افشاگر - *** مادری که 10 سال راز شهادت فرزندش را پنهان کرد ***
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392

*** مادری که 10 سال راز شهادت فرزندش را پنهان کرد ***

   نوشته شده توسط: وحید ***افشاگر جریان نفاق***    نوع مطلب :اجتماعی ،مذهبی ،

در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهراء سلام الله علیها و روز مادر، به دیدار یك مادر شهید رفتیم؛ شهیدی استثنائی با مادری استثنائی تر! مادری كه بیش از ١٠ سال راز شهادت فرزندش را در سینه نگه داشت و از اسرار حزب الله محافظت کرد و حتى به همسر خود نیز چیزی نگفت. تا وقتی كه سید حسن نصرالله دبیر كل حزب الله به منزل آنها آمد و به ایشان گفت: فرزندتان "عامر" همان كسی است كه تا بحال به دلایل امنیتی از او با نام مستعار "ابوزینب" یاد میكردیم. جوان 18 ساله ای كه در عملیات استشهادی سال ١٩٨٥ در نزدیكترین نقطه به مرز فلسطین اشغالی در منطقه مطلّة با انفجاری مهیب بیش از 70 افسر صهیونیستی را به درك واصل كرد و خود از جام شهادت نوشید.
 
 
آنجا بود كه مادر از راز بزرگ خود پرده برداشت. از این راز كه عامر تنها با مادرش درباره عملیات صحبت كرده بود و از او خواسته بود تا براى موفقیتش در عملیات دعا كند، از وداع فرزند با مادر، از لحظه ای که مادر صدای انفجار خودروی بمبگذاری شده فرزندش را می شنود و خدا را بخاطر موفقیت فرزندش در عملیات سپاس می گوید، از تلاش صهیونیستها و مزدورانشان برای شناسایی عامل عملیات و 10 سال سکوت و رازداری اش، و از ١٠ سال گریه هاى پنهانی مادر براى فرزند شهیدش كه همه تصور می كردند برای تجارت به كویت مسافرت كرده است. 
 
 
چند سال بعد، با آزادسازی جنوب لبنان از دست رژیم غاصب صهیونیستی، سید حسن نصرالله در یك سخنرانی عمومی با حضور در زندان خیام که فاصله چندانی با منزل شهید و محل عملیات استشهادی او ندارد، راز عملیات استشهادی "عامر توفیق كلاكش" را برملا كرد؛ با این حال، هنوز بسیاری از مردم لبنان از جزئیات عملیات و نقش مادر مقاوم و مجاهد او در طول این سالها بی خبرند. 
 
 
چه زیبا فرمود امام راحل عظیم الشأنمان كه: خوشا بحال آنانكه با شهادت رفتند... خوشا بحال آنهایی كه این گوهرها را در دامن خود پروراندند...